TableOnline Icon

C'est la Vie

Suur-Karja 5, Tallinn

C'est la Vie TallinnC'est la Vie TallinnC'est la Vie TallinnC'est la Vie TallinnC'est la Vie TallinnC'est la Vie TallinnC'est la Vie TallinnC'est la Vie Tallinn

Restoran Cèst La Vie asub Tallinna vanalinna südames, 15.

sajandil ehitatud ja art deco stiilis taastatud ruumides. Cèst La Vie`s on eksklusiivne šampanjade ja vahuveinide valik, mis kindlasti lisab igapäevaellu pidulikkust ja elegantsi. Ajalooliste paekivi võlvide all paiknevas A`la Carte restoranis loob hubase meeleolu ainulaadne interjöör, Šampanja ja maitsev söök. Restoranis on 40 kohta ja seda saab reserveerida ka eriüritusteks. Cèst La Vie on koht, kus kohtuvad prantsuse romantiline 30-ndate art deco kohviku miljöö ja restoranide kirev salongiajastu. Kohapeal valmistatud kookide kõrval on kohvikus võimalik ka ärilõunaid pidada. Kõike, mis kohapeal valmistatakse, on võimalik kaasa osta ja ette tellida. Mugavas salongiruumis, mis paikneb kohvikuga samal korrusel ja mille aknad avanevad sisehoovi, on võimalik korraldada privaatüritusi ja seminare. Salongiruumi mahub õhtust sööma 12 inimest.

Arvustused


Onneksi emme uskoneet arvioita!

★ 5.00

Cest la vie

★ 5.00
Näita rohkem

Onneksi emme uskoneet arvioita!

★ 5.00

Cest la vie

★ 5.00

Pettymys

★ 2.00

Tule partneriks

TableOnline on suurim online reserveeringuid haldav portaal Soomes. Soome ja Eesti peale kokku jõuame nädalas rohkem kui 100 000 kliendini.

TableOnline pakub ideaalset lahendust nii reserveeringute haldamiseks, kliendibaasi loomiseks kui ka klientidega ühenduse loomiseks.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST