TableOnline Icon

Emmeline & Otto

Paldiski mnt 1, Tallinn

Emmeline & Otto TallinnEmmeline & Otto TallinnEmmeline & Otto TallinnEmmeline & Otto TallinnEmmeline & Otto TallinnEmmeline & Otto Tallinn

Emmeline & Otto on elegantne koht kuni 60 inimesele.

Paekivist seinad, puidust lagi ja põrand annavad edasi restorani ajaloolist atmosfääri ning loovad intiimse ja sooja õhustiku. Restoran sai oma nime parun Theophil von Stackelberg’i laste järgi. Emmeline oli paruni esiklapse üks kolmest nimest ja Otto paruni esimese poja üks nimedest. Laste kaheaastane vanusevahe muutis nad teineteisele väga lähedaseks ja nad jagasid oma saladusi. Üheks saladuseks oli kokakunst. Von Stackelbergide mõisakokk tegi suurepärast kaneelimaitselist ja mahlast õunapudingit, mida lapsed jumaldasid. Ühel pärastlõunal juhtusid Emmeline ja Otto mänguhoos kööki, kuhu nad poleks tohtinud minna ja kus meisterlik kokk parasjagu lemmikrooga valmistas. Lapsed jäid vaatama pudingu tegemist ja Emmeline aitas kaneeliga toitu maitsestada. See sõrmeotsatäis lõhnavat kaneeli sütitas tüdrukus huvi toidutegemise vastu ja Otto toetas teda igati. Emmelinest ei saanud küll kokka, kuid tema jaoks oli maitsev toit väga oluline. Restorani renoveermise käigus leidsime kaneelipulgad, mis andis vihje panna restoranile nimi mõeldes Emmeline, kes jumaldas häid toite ja külalisi; ning Ottole, kes alati toetas oma õde ja kutsus tihtipeale häid sõpru ja tuttavaid pärastlõunasele dringile. Sellist külalislahkust pakub teile ka restoran Emmeline & Otto. See näpuotsatäis kaneeli, mis sütitas kire kokakunsti vastu, on õhus ka praegu. Soovime, et tajuksite oma maitsemeeltega meie peakoka kirglikkust toidutegemise suhtes ning et see paneks ka teid roogi süües muutma oma suhtumist toitu. Emmeline & Otto kätkeb endas nii jõulisust ja hoogsust kui ka naiselikku pehmust, elegantsi ja loovust. Siin armastatakse head toitu ning meie külaline saab taldrikul nautida pisut nii ajalugu, traditsioone ning samas ka Eesti aastaaegade ilusaid värve ning variatsioone. Toit on värske, puhta ja lihtsa maitsega ning kindel on see, et igaühele leidub midagi maitsvat. Emmeline & Otto ideaalne paik nautimaks lõuna- või õhtusööki või korraldamaks elegantset koosviibimist oma sõpradega või partneritega.

Avatud

ES
12:00-22:00
TE
12:00-22:00
KO
12:00-22:00
NE
12:00-22:00
RE
12:00-23:00
LA
12:00-23:00
12:00-22:00

Aastavahetus restoranis Emmeline & Otto
31.12.2018 - 31.12.2018 Kõik 18:00 - 22:00

Aastavahetus restoranis Emmeline & Otto

Ole lähedal kesk- ja vanalinnale, kuid veeda aastalõpp ilma kära ja mürglita. Von Stackelberg Hotel Tallinn kutsub Sind mõisa, nautimaks esmaklassilisi maitseelamusi ning head rahulikku muusikat, mis paitab kõrva. Õhtu lõpuks on võimalik ilutulestiku jälgida Vabaduse Väljakult, mis jääb mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele.

Lae alla Menüü


Emmeline & Otto  kutsub Teid nautima suurepärast 3-käigulist talve erimenüüd kõigest 35 euro eest inimesele
17.11.2018 - 01.02.2019

Emmeline & Otto kutsub Teid nautima suurepärast 3-käigulist talve erimenüüd kõigest 35 euro eest inimesele

Me oleme loonud erilise menüü külmaks talve perioodiks, et Teid veidikene üles soojendada ja Teile imelist maitseelamust pakkuda. 3-käiguline menüü vaid 35 eurot 1-le inimesele koos klaasi majaveiniga ja kohvi, teega.

Lae alla Menüü

Tule partneriks

TableOnline on suurim online reserveeringuid haldav portaal Soomes. Soome ja Eesti peale kokku jõuame nädalas rohkem kui 100 000 kliendini.

TableOnline pakub ideaalset lahendust nii reserveeringute haldamiseks, kliendibaasi loomiseks kui ka klientidega ühenduse loomiseks.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST