TableOnline Icon

Trofé

Pikk 29, Tallinn

Trofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé TallinnTrofé Tallinn

Tiivustatuna Uue Põhjala toidu populaarsuse tõusust maailmas, ootab Teid Tallinna vanalinnas restoran Trofé.

Restorani nimi tuleb Norra keelest ning tähendab jahitrofeed. Trofe menüü on kaasaegne lähenemine Eesti ja Skandinaavia tuntud ja armastatud roogadele ning Põhjala köögile omaselt on valikus nii ulukit, liha kui ka kala Baltimaadest ja Skandinaaviast. Lisaks leiab klassikalisi põhjamaiseid eelroogi ning isuäratavaid magustoite. Klientide lemmikud on Norra lõhefilee, pardfilee ja hirveliha, millest kindlasti ei saa mööda vaadata! Restorani peakokk on Igor Gerassimov.


Suurepärane Novembri pakkumine: 3-käiguline menüü kõigest 17€
19.11.2018 - 30.11.2018

Suurepärane Novembri pakkumine: 3-käiguline menüü kõigest 17€

Kutsume Sind koos kaaslasega nautima meie peakoka poolt valmistatud 3-käigulist õhtusööki restoranis Trofe ning veetma meeldejäävaid hetki keskaja hõngulises atmosfääris. 3-käiguline menüü kõigest 17€ Kevadrullid magushapu kastmega Ahjus küpsetatud seakõht Siidri ja salvei kaste, kaalikapüree, nuikapsa salat, verikäkk, pähklid ja kuivatatud ploom Porgandikook Jäätis mooniseemnete ja karamellikastmega, kuivatatud puuviljad ja mandlid

Lae alla Menüü

Trofé
Tallinn

Tule partneriks

TableOnline on suurim online reserveeringuid haldav portaal Soomes. Soome ja Eesti peale kokku jõuame nädalas rohkem kui 100 000 kliendini.

TableOnline pakub ideaalset lahendust nii reserveeringute haldamiseks, kliendibaasi loomiseks kui ka klientidega ühenduse loomiseks.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST